Знайдіть корінь рівняння a8-6x=2x-12. б15-3(x-6)=9-6x​


Ответы на вопрос

Отвечает Мусаева Алия.

Ответ:

а) х=2.5 б) х=-8

Объяснение:

а) 8-6х=2х-12

-6х-2х=-12-8

-8х=-20

х=2.5

б) 15-3(х-6)=9-6х

33-3х=9-6х

3х=-24

х=-8