Знайдіть добуток коренів рівняння х²-5х+2=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Сергей.
Ответ:
Здається правильно ♥️
Объяснение:
Розв'язуємо за формулою дискримінанта✨

Отвечает Юришинец Илья.

Загальний вигляд квадратного рівняння:

ax^2+bx+c=0

В нашому випадку: x^2-5x+2=0

За т.Вієта:

x1+x2=-b

x1*x2=c

з умови, нам потрібно знайти добуток коренів, тому нас цікавить другий рядочок, а саме x1*x2=c.

отже x1*x2=2.