У кінотеатрі кількість місць у ряду на 9 більша, ніж кількість рядів. Скільки рядів у кінотеатрі,

якщо всього в ньому є 630 місць?

Ответы на вопрос

Отвечает Ложечникова Анастасия.

Обозначим количество рядов через x , тогда количество мест в каждом ряду (x + 9) . По условию задачи всего в кинотеатре 630 мест . Составим и решим уравнение .

\displaystyle\bf\\x\cdot(x+9)=630\\\\x^{2} +9x-630=0\\\\D=9^{2} -4\cdot(-630)=81+2520=2601=51^{2} \\\\\\x_{1}=\frac{-9+51}{2}  =\frac{42}{2} =21\\\\\\x_{2} =\frac{-9-51}{2} =-30 < 0-neyd

Ответ : в кинотеатре 21 ряд .