У кінотеатрі кількість місць у ряду на 92 більша, ніж кількість рядів.

Скільки рядів у кінотеатрі, якщо всього в ньому є 800 місць?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чирскова Нина.

Ответ:

100 рядов в кинотеатре

Объяснение:

x - рядов,

x + 92 - мест,

x ( x+ 92) = 800

x^2 + 92x = 800

Это квадратичное уравнение, решается методом подстановки

8^2 + 92*8 = 800

x= 8 (м)

8 + 92 = 100 (р)