у кінотеатрі число місць у ряді на 8 більше , ніж число рядів . скільки рядів у кінотеатрі, якщо

всього в ньому є 884 місця ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Саско Святослав.

Ответ:

всього 884 місця

нехай, х- кількість рядів, тоді

(8+х)- кількість місць на одному ряду

(8+х)×х- кількість всіх місць.

(8+х)×х=884

х²+8х-884=0

х1+х2=-8

х1×х2=-884

х1=26 х2=-34(не задовольняє)

відповідь: 26 рядів