У кінотеатрі кількість місць у ряду на 70 більша, ніж кількість рядів. Скільки рядів у кінотеатрі,

якщо всього в ньому є 800 місць?

Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.

Ответ:

10

Объяснение:

Нехай рядів х, тоді місць у ряду х+70, а всього місць у кінотеатрі x(x+70). За умовою задачі складаємо рівняння:

x(x+70)=800

x^2+70x-800=0

(x+80)(x-10)=0

x+80=0;x_1=-80  - не підходить, кількість рядів не може бути відємним числом

x-10=0;x_2=10; x=10