7. У кінотеатрі в кожному наступному ряді на 4 місця більше ніж у попередньому, а всього місць у

залі – 640. Скільки рядів у кінотеатрі, якщо у першому ряді 10 місць,

Ответы на вопрос

Отвечает Баскаков Владислав.

Ответ: 16 рядів у кінотеатрі


Отвечает Сапожников Данила.

Ответ:

16

Объяснение:

попробуйте посчитать с помощью этой формулы суммы арифметической прогрессии:

S:=(2*a1+d*(n-1))*n/2

S:=640

а1=10

d=4

n - искомое вами количество рядов.

640:=(2*10+4(n-1))*n/2

640:=(20+4n-4)*n/2

640:=(16+4n)*n/2

640:=\frac{(16+4n)n}{2}

640:=\frac{2(8+2n)n}{2}

640:=(8+2n)n

640:=8n+2n^{2}

320:=4n+n^{2}

320-4n-n^{2}=0

-n^{2}-4n+320=0

n^{2}+4n-320=0

n^{2}+20n-16n-320=0

n*(n+20)-16*(n+20)=0

(n+20)*(n-16)=0

n+20=0                                    n-16=0

n= -20(не подходит)                n=16