Дано дві функції f(x) = 2x+3 і g(x) =x^2-4.Задайте формулою функцію: 1.g(3x) 2.f(g(x))


Ответы на вопрос

Отвечает Сафрошкин Клим.

f(x) = 2x+3

g(x) =x^2-4

1.

g(3x) =(3x)^2-4=\boxed{9x^2-4}

2.

f(g(x)) = 2(x^2-4)+3=2x^2-8+3=\boxed{2x^2-5}