У кінотеатрі кількість місць у ряді на 5 більша за кількість рядів. Скільки рядів у кінотеатрі,

якщо всього в ньому 414 місць?Заранее спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Краменский Данила.

x -  кількість рядів

(x+5) - кількість місць у ряді

Рiвняння:

x·(x+5) = 414

x² + 5x - 414 = 0

D=25-4·1·(-414·) = 25+1656=1681 = 41²

x_1=\frac{-5-41}{2}=-23

x_2=\frac{-5+41}{2}=18>0

Ответ: 18 рядів у кінотеатрі