У кінотеатрі кількість місць у ряді на 5 більша за кількість рядів. Скільки рядів у кінотеатрі,

якщо всього в ньому 414 місць?

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

Ответ:

18 рядів.

Объяснение:

Нехай кількість рядів х, тоді кількість місць х+5. Маємо рівняння

х(х+5)=414

х²+5х-414=0

За теоремою Вієта х=-23 (не підходить за умовою) х=18.

В кінотеатрі 18 рядів.