у кінотеатрі в кожному наступному ряді на 4 місця більше ніж у попередньому а всього сісць у залі

640.скільки рядів у кінотеатрі іякщо у першому ряді 10 місць

Ответы на вопрос

Отвечает Дубченко Данил.

Ответ: у кінотеатрі 16 рядів.

Объяснение:

a₁=10     d=4    Sn=640        n=?

Sn=(2*a₁+(n-1)*d)*n/2

640=(2*10+(n-1)*4)*n/2

640=2*(10+(n-1)*2)*n/2

640=(10+2n-2)*n

640=(8+2n)*n

2n²+8n-640=0    D=5184        √D=72

n₁=16     n₂=-20  ∉

.