У білій залі кінотеатру 792 місць, а у помаранчевій — 800. У білій залі на 2 ряди більше, ніж у

помаранчевій, але в кожному ряду на 4 місця менше, ніж у кожному ряду помаранчевої зали. Скільки рядів в кожному залі кінотеатру?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Анастасия.

Ответ:

В белом зале 22 ряда

В  оранжевом 20 рядов

Объяснение:

Обозначим X-ряды, Y - сидения

\left \{ {({x+2)*y=792} \atop {x*(y+4)=800}} \right.

x = 20

y = 36

В белом зале 22 ряда

В  оранжевом 20 рядов