1) У залі кінотеатру кількість рядів на 16 менше,ніж кількість мість у ряду.Чи можнав цьому залі

розмістити 6 класів учнів для перегляду кінофільму,якщо в кожному з них 32 учня ? 2) Відомо,що один із мулярів затрачає на виконання деякох кладки на 5 гол більше ніж другий.Знайдіть час, який потрібний кожному муляру окремо для здійснення цієї кладки якщо обидва муляри,працюючи разом,можуть її зробити за 6 год. Розв'язати задачі по темі квадратний тричлен Сорочно

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгин Дмитрий.

Ответ:

У залі для глядачів - ? місць

В кожному ряді - p місць

К-сть рядів - ?, на 2 менша, ніж к-сть місць у ряді

Обчислення.

Число рядів (p - 2)

Число місць у кожному ряді - P

Дізнатися, скільки всього місць у залі для глядачів:

p × (p - 2) =

p × p - 2p =

Відповідь: (p в квадраті - 2p) місць.

Объяснение: