У зеленій залі кінотеатру 874 місць, а у блакитній — 882. У зеленій залі на 2 ряди більше, ніж у

блакитній, але в кожному ряду на 4 місця менше, ніж у кожному ряду блакитної зали. Скільки рядів в кожному залі кінотеатру?

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Руфина.

Ответ:

Объяснение:

x - рядов в голубом

x+2 - в зелёном

у - мест в ряду зелёный

у+4 - мест в ряду голубой

решение

система

х(у+4)=882

(x+2)у=874

Ху+4х=882

Ху +2у=874

вычитаем систему и получаем

4х-2у=8

2х-у=4

у=2х -4

х(2х-4)+4х=882

2х^2-4х+4х-882=0

х^2-441=0

х=21 - в голубом

21+2=23 - в зелёном

у=2х-4=38 мест в зелёном

38+4=42 в голубом