Розв'яжи рівняння: 1)36к²-60к+25=0 2)6х³-24к=0 МЕНІ ПОТРІБНА ПОВНА ВДПОВІДЬ!!!! просто число яке

вийде мені не потрібне(буду кидати жалоби!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Виктория.

Объяснение:

1)

36k {}^{2}  - 60k + 25 = 0

(6k - 5) {}^{2}  = 0

6k - 5 = 0

k=5/6

2)

6x {}^{3}  - 24x = 0

6x(x {}^{2}  - 4) = 0

x( x {}^{2}  - 4) = 0

x = 0 \\ x {}^{2}  - 4 = 0

x = 0 \\ x =  - 2 \\ x = 2