Під час ремонту стіну кухні довжиною 2 м і висотою 2м 50 см вирішили вкрити квадратною кахельною

плиткою. Скільки знадобиться плиток зі стороною 20 см? Скільки ящиків плитки доведеться придбати, якщо кожен ящик містить – 25 штук?

Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Николай.

Ответ:

125 штук, 5 ящиків. Якщо щось не зрозуміло пишіть в коментарі ;)

Объяснение:

Спочатку знайдемо площу стінки кухні. Але так як в нас плитка в сантиметрах, а величини стінки в метраї, то краще перевести сторону плитки в метри (бо так зручніше рахувати). Сторона  дорівнює 0,2

Так як зазвичай стіни - це прямокутник, то нам треба знайти площу стінки за формулою:

S=a*b

S= 2×2,5=5 м²

Далі знаходимо площу квадратної плитки:

S=0,2×0,2=0,04 м²

Ділемо площу стінки на площу плитки, щоб знайти кількість плитки, яка знадобиться:

5/0,04=125.

Тобто щоб повністю вкрити стінку плитками знадобиться 125 штук. Далі знаходемо скільки ящиків плитки треба придбати, якщо в одному ящику 25 штук:

125/25=5

Отже, 5 ящиків.

Відповідь: 125 штук плитки,  5 ящиків плитки.