Терміново! Даю 60 баллов! До магазину завезли 5 ящиків слив і 7 ящиків винограду, загальна маса

яких дорівнює 89 кг. Знайдіть масу одного ящика слив і масу одного ящика винограду, якщо один ящик слив легший від двох ящиків винограду на 6 кг.Тема: Розв’язування задач за допомогою систем рівнянь.

Ответы на вопрос

Отвечает Рапихов Алибек.

Відповідь:

7 кг, 8 кг.

Пояснення:

Нехай маса одного ящика слив х кг, одного ящика винограду у кг. Тоді за умовою:

5х+7у=89

2у-х=6;  х=2у-6

5(2у-6)+7у=89

х=2у-6

10у-30+7у=89

х=2у-6

17у=119

х=2у-6

у=7

х=2*7-6=8

Маса одного ящика слив 8 кг, одного ящика винограду 7 кг.