Не виконуючи побудови, знайти координати точки перетину графіків рівнянь: 5x-2y=0 і x + 2y = 12.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кривошееев Егор.

Ответ:

x=12-2y

60-10y-2y=0

60-12y=0

-12y=-60

y=5

x=2

Объяснение: