(Теорема вієта) вкажіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють -3 і -5варіанти відповіді:a)

x²-8x+15=0b) x²+8x+15=0в) x²+15x+8=0г) x²-8x-15=040 баллів​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанюк Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

ax²+bx+c=0 - квадратне рівняння

за теоремою Вієта :

x1+x2=-b

x1x2=c

якщо корні -3 і -5,то

x1x2=15

x1+x2=-8

звідси маємо :

x²-8x+15=0