Чи є число 5 коренем рівняння х+6=8 Та рівняння -3х=15


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Юлия.

Ответ:

Не є коренем рівняння для жодного з рівнянь.

Объяснение:

5 + 6 = 11 ≠ 8

-3 * 5 = -15 ≠ 15

Отвечает Ермолина Маргарита.

ні, не є коренем

1. 5+6=11 ≠ 8

2. -3•5=-15 ≠ 15