4. Дана арифметична прогресія: 2; 1,8; 1,6; ... . Знайдіть її найбільший від'ємний член.


Ответы на вопрос

Отвечает Сытая Даша.

Ответ:

Арифметична прогресія має загальний член, який можна знайти за допомогою формули:

aₙ = a₁ + (n - 1)d,

де aₙ - n-й член прогресії, a₁ - перший член прогресії, n - номер члена прогресії, d - різниця між сусідніми членами прогресії.

У даному випадку, перший член a₁ = 2, а різниця між сусідніми членами d = 1,8 - 2 = -0,2.

Для знаходження найбільшого від'ємного члена, потрібно знайти такий номер члена n, при якому aₙ стає від'ємним.

Застосуємо формулу:

aₙ = 2 + (n - 1)(-0,2) = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0,2n + 0,2 = 2 - 0

Объяснение:

Отвечает Редин Саша.

Ответ:

номер 12

Объяснение: а1=2

а2=1,8

a3=1,6

спадна кожен наступний менше за попередній на 0,2

1,4

1,2

1

0,8

0,6

0,4

0,2

0

а12- это будет первый отрицательный