Дано: (а n ) - арифметична прогресія; а 1  = 5, d = 3. Знайти а 4 . А 14 Б 20 В -16 9. Дано:

(а n ) - арифметична прогресія; а 5  = 5, d = -7. Знайти: а 1 . А 5 Б 4 В 3 10. Дано: (а n ) - арифметична прогресія; а 1 = 5, d = 13. Знайти наступні три числа цієї послідовності. А 5; 13; 18 Б 5; 18; 31 В 18; 31; 44 11. Дано: (а n ) - арифметична прогресія; а 1  = 15, d = 3. Знайти: а 2  + а 4 А 39 Б 42 В 45 12. Між числами 2 і 14 вставте такі два числа, щоб вони разом з даними утворили арифметичну прогресію. Знайдіть суму знайдених чисел. А 6 Б 16 В 10

Ответы на вопрос

Отвечает Зинолла Рустем.

Ответ:

8. 14(А)

10. 18, 31, 44(В)

11. А2=18, А4=24; 18+24=42(Б)

12. 6 і 10, 6+10=16(Б)

Объяснение: