Мотоцикліст при гальмуванні рухається з прискоренням 0,5 м/с2 і зупиняється через 20 с після

початку гальмування. Якою була початкова швидкість руху мотоцикліста?

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгина Александра.

Ответ:

10

Объяснение:

V0=a*t=20*0.5=10 м/c