Машиніст потяга, що рухається зі швидкістю 72 км/год , натискає на гальмо, після чого поїзд,

проїхавши ще 2 км, зупиняється.а) Яким було прискорення потяга під час гальмування?б) Скільки часу тривало гальмування?в) Якою була середня швидкість потяга за час гальмування?г) Яким було переміщення потяга за перші 10 с гальмування?д) Яким було переміщення потяга за останню секунду гальмування?

Ответы на вопрос

Отвечает Тирских Виолетта.
 Дано:
v0=72 км/ч = 20 м/с
v = 0 м/с
S=2 км = 2000 м
---------------------------
а-?
t - ?
vcp -?
S(10)-?
Решение:

a = \frac{v^{2}-v_{0}^{2}}{2*S} = \frac{400}{4000} = 0,1 m/s^{2}

t = \frac{v-v_{0}}{a} = \frac{20}{0,1} = 200c

v_{cp}= \frac{S}{t} = \frac{2000m}{200c} = 10m/s

S(10) = v_{0}*t- \frac{a*t^{2}}{2} = 200 - 5 = 195m

S(200) = 2000 м
S(199) = 1999,95 м
S (за последнюю секунду) = 2000 - 1999,95 = 0,05 м = 5 см