визначити загальний опір ланцюга та наплугу на ділянці кола якщо резистори опорами R1=7 ом, R2=2

ом, R3=8 ом з'єднанні послідовно, а показання амперметра становить 0,2А

Ответы на вопрос

Отвечает Ташен Зере.

Ответ:

Объяснение:

Rобщ=R1+R2+R3=7+2+8=17 Om

U=R*I=17*0.2=3.4B