1) Два провідники з'єднанні послідовно. Опір першого 5 Ом, опір другого 4 Ом. Сила струму становить

0,8 А. Визначити загальний опір, напругу на кожному провіднику і загальну напругу. 2) Два провідники з'єднані паралельно. Опір першого 9 Ом, опір другого3 Ом. Напруга становить 36 В. Визначити загальний опір, силу струму на кожному провіднику і загальну силу струму. Даю 45 балов. Заранее спасибо)

Ответы на вопрос

Отвечает Сварог Клуб.

Ответ:

1)

R=R¹+R²

R=5+4=9

Щоб знайти напругу треба U=R*I

U=9*0,8=7,2

U=3,6 Загальна

Щоб знайти напругу на кожному, треба U1=5:0,8=6,25. Напруга першого

U2=4:0,8=5. Напруга другого

2) Щоб знайти загальний опір двох провідників, є дуже класна форма R1*R2/R1+R2 27:12, скоротимо, 9:4=2,25, I=U:R

I=36:2,25=16

I1=36:9=4

I2=36:3=12

Якщо щось не зрозуміло спитай , я відповім