1.Автомобіль рухається прямолінійно, зміна його шляху описується рівнянням: l = 2t + t2 .

Виберіть правильну відповідь. а) прискорення тіла 0,5 м/с2; б) тіло не мало початкової швидкості; в) тіло не рухалося; г) прискорення тіла 2 м/с2 . 2.За графіком х(t) напишіть рівняння руху. 3. Автомобіль під час гальмування рухався з прискоренням 0,5 м/с2 і зупинився через 20 с після початку гальмування. Яку швидкість мав автомобіль до початку гальмування? Який гальмівний шлях автомобіля? 4.Маса автомобіля 1 т. Рівнодійна всіх сил, прикладених до нього, 2000 Н. Яке прискорення автомобіля? 5.Радісний собака зустрічає хазяїна. Рівняння руху собаки та хазяїна має вигляд: x 11,5t 1 = і x = 800 -t 2 . Знайдіть місце їхньої зустрічі та час, через який вона станеться 6. Визначте силу натягу троса ліфта масою 500 кг на початку підйому з прискоренням 2 м/с2 . 7. Автобус масою 7 т, рушаючи з місця, рухається із прискоренням 2 м/с2 по горизонтальній дорозі. Визначити силу тяги двигуна автобуса, якщо M= 0,1. g = 10 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Богдан.

Ответ:

1 Г

2 xo=10 м   (на графике не понятно значение начальной координаты, взял 10 м)

v=(6-10)/3= -1.33 м/с

x(t)=10 - 1.33*t

3 начальная скорость v=at=0,5*20=10 м/с

4 -

5)  -1,3ч = 1,3*60 мин = 78 мин = 1 ч и 18 мин

-2,75ч = 2,75*60 мин = 165 мин = 2 ч  и 45 мин

6) Сила натяжения троса уравновешивается весом лифта , движущегося вверх. Лифт испытывает перегрузки F=P=m(g+a)=500(9,8+20,5)=15150Н= 15,15кН,

7 -

Объяснение: