247. Обчисліть кількість теплоти, необхідну для плавлення 4 кг с- нцю, температура якого 327 °С.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кухар Таня.

Ответ:

Для обчислення кількості теплоти, необхідної для плавлення 4 кг сірки, спершу врахуємо температурну різницю між початковою температурою сірки і температурою плавлення. Температура плавлення сірки приблизно 115 °C. Температура початкова - 327 °C, і температура плавлення - 115 °C, отже температурна різниця:

ΔT = 327 °C - 115 °C = 212 °C

Далі, для обчислення кількості теплоти (Q), використовуйте формулу:

Q = m * C * ΔT

де:

- Q - кількість теплоти,

- m - маса сірки,

- C - специфічна теплоємність сірки,

- ΔT - температурна різниця.

Специфічна теплоємність сірки приблизно 0.71 Дж/(г°C).

Підставимо значення у формулу:

Q = 4,000 г * 0.71 Дж/(г°C) * 212 °C = 600,480 Дж

Отже, для плавлення 4 кг сірки при температурі 327 °C необхідно 600,480 Дж теплоти.