ХОТЯ БЫ ОДНУ ЗАДАЧУ ПОЖАЛУЙСТА! даю 45 балов. з розв'язанням. коефіцієнт тертя полозів санок об

сніг дорівнює 0,2. Яку силу має прикласти хлопчик, щоб рівномірно тягнути санки, якщо їх маса 8 кг? Брусок рівномірно тягнуть по поверхні 3 горизонтальною силою 8 Н. Чому дорівнює коефіцієнт тертя ковзання між бруском та столом, якщо маса бруска становить 4 кг? За допомогою Динамометра рівномірно тягнуть брусок по столу із силою 7 Н. Знайдіть масу бруска, якщо коефіцієнт тертя ковзання між бруском та столом дорівнює 0,25. Яку силу прикладають до алюмінієвого кубіка з довжиною ребра 10 см, який рівномірно тягнуть по горизонтальній поверхні? Коефіцінт тертя між поверхнею та кубом складає 0,3, густина алюмінія - 2700 кг/см3.

Ответы на вопрос

Отвечает Kuznecova Valentīna.

Відповідь:

1)Вес саней Р=48*10=480 Н, тогда Fтяги=Fтр=0.2*480=96 Н -ответДано:

F тяги = 4 Н

m = 2 кг

Найти: u - ?

Решение:

Т.к. брусок тянут равномерно, то равнодействующая сил, приложенных к нему, равна нулю

2)Т.е. F тяги - F трения = 0

=> F тяги = F трения = 4 Н

F трения = u × N

u = F трения/N

N = m × g

u = 4 Н/(2 кг × 10 Н/кг) = 4 Н/20 Н =0,2. 3)F=mg+umg; u-коефіціент тертя;

F=mg(u+1)

F=m*10(0,25+1)

F=m*12,5

m=7/12,5;

m=0,56кг.

Якщо брусок тягнуть то на нього діє і сила тертя і сила тяжіння;

Рисунок нижче:‘ 4)F=mg+umg; u-коефіціент тертя;

F=mg(u+1)

F=m*10(0,25+1)

F=m*12,5

m=7/12,5;

m=0,56кг.

Якщо брусок тягнуть то на нього діє і сила тертя і сила тяжіння;

Рисунок нижче:‘Фотография к 4)

:)

Пояснення: