Визнач, при яких значеннях х не має змісту дріб (x + 7) : (x + 4) 1) х = 4 2) х =

7 3) х = –4 4) х = –7

Ответы на вопрос

Отвечает Метельская Вероника.

Дріб (x + 7) : (x + 4) не має змісту в тих випадках, коли знаменник (x + 4) дорівнює нулю, оскільки ділення на нуль неможливе. Тобто ми повинні знайти значення х, при яких (x + 4) = 0.

(x + 4) = 0

Тепер віднімемо 4 з обох боків:

x = -4

Отже, значення х, при яких дріб (x + 7) : (x + 4) не має змісту, це x = -4.

Таким чином, правильна відповідь - 3) х = –4.