Один із коренів рівняння x^2+4x+a=0 дорівнює (-6).Знайти а і другий корінь рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.
x²+4x+a=0    х₁=-6 

х₁+х₂=-4      т. Виета  
-6+х₂=-4  
х₂=2  
а=х₁*х₂=-6*2=-12  
х²+4х-12=0
Отвечает Бурцев Матвей.
-6+b=-4, где b - второй корень уравнения.
-6b= a

b=-a/6
-6-a/6=-4

b=-a/6
(-36-a)/6 = -4
-36-a = - 24
-a = 12, a = -12

b=-(-12)/6 = 2