Визначити перший член арифметичної прогресії, якщо її різниця дорівнює 2, а п'ятий член дорівнює 20


Ответы на вопрос

Отвечает Новомлынская Катя.

Ответ: 12

Объяснение:

а5 = а1 + 4*2

а1 = 20 - 8 = 12

проверка: а1=12; а2=12+2=14; а3=14+2=16; а4=16+2=18; а5=18+2=20

Отвечает Муслимов Раниль.

Ответ: а5=a1+4*d⇒20=a1+4*2⇒a1=10-8=12.

Объяснение: