Одна сторона прямокутника на 5 м більша за іншу , а його площа 84м². Знайти сторони прямокутника.

Срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бахмутская Лариса.

Менша сторона прямокутника х м, а більша (х+5) м.

S = a*b

х * (х+5) = 84

х² + 5х = 84

х² + 5х - 84 = 0

D = 25 - 4*(-84) = 25 + 336 = 361

√361  = 19

х1= (-5-19) : 2 = -12 (не задовільняє умові);

х2= (-5+19) :2 = 7 (м) - менша сторона прямокутника;

7+5 = 12 (м) - більша сторона.

Відповідь: сторони прямокутника 7 м та 12 м.