Одна зі сторін прямокутника на 3см більша за другу, а його площа 180см2 Знайти периметр

прямокутника.У відповіді запишіть:1. рівняння2. Сторони прямокутникаЗ.периметр прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

S=180см^2

а=х

b=x+3

S=x×(x+3)

x^2+3x=180

x^2+3x-180=0

D=b^2-4ac=3^2-4×1×(-180)=9+720=729=27

x=-b+27/2×1=-3+27/2=24/2=12см

12+3=15см

S=a×b=12×15=180см^2

Р=(а+b)×2=(12+15)×2=27×2=54см

ответ а=12см, b=+5см, Р=54см