Одна сторона прямокутника на 5м більша за іншу, а його площа - 84 см2 Знайди сторони

прямокутника. Помогите пожалуйста Даю 100 балов! Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

Ответ:

7 см,  12 см.

Объяснение:

Нехай ширина прямокутника х см, тоды довжина х+5 см. За умовою

х(х+5)=84

х²+5х-84=0

За теоремою Вієта х=-12 (не підходить)  х=7

Ширина 7 см, довжина 7+5=12 см.