Складіть зведене квадратне рівняння коренем якого є числа -8 і 3


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Відповідь:

(x+8)(x-3)=0

x^2-3x+8x-24=0

x^2+5x-24=0

Пояснення: