Три бригади робітників виготовили за зміну 104 деталі. Перша бригада виготовила на 12 деталей

менше, ніж друга , а третя - тієї кількості деталей, що виготовили перша і друга бригади разом. Скільки деталей виготовила кожна бригада?(Послідовно введіть у комірки кількість деталей, що виготовила перша, друга і третя бригади відповідно

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Ксюша.

Ответ:

20; 32; 52

Объяснение:

Три бригады рабочих изготовили за смену 104 детали. Первая бригада изготовила на 12 деталей меньше, чем вторая, а третья - того количества деталей изготовили первая и вторая бригады вместе. Сколько деталей изготовила каждая бригада?

Решение:

Первая бригада изготовила x деталей

Вторая бригада изготовила (x+12)

Третья бригада изготовила x+(x+12)=(2x+12) деталей

x+(x+12)+(2x+12)=104

4x+24=104

4x=80

x=20(деталей) изготовила первая бригада

x+12=32(деталей) изготовила вторая бригада

2x+12=52(деталей) изготовила третья бригада

Отвечает Нечаев Григорий.

Ответ:

Нехай перша бригада виготовила (х) деталей. Тоді друга виготовила (х+12) а третя виготовила (х+х+12). х+х+12+х+х+12=104. Маємо рівняння.

х+х+х+х+12+12=104

4х+24=104

4х=104-24

4х=80

х=80:4

х=20

Отже перша бригада виготовила 20 деталей, друга бригада виготовила 20+12=32 деталі, а третя виготовила 20+32=52 деталі.

Відповідь: Перша бригада-20 деталей. Друга-32 деталі. Третя бригада-52 деталі.