Дві бригади робітників виготовили у січні 900 деталей. У лютому перша бригада виготовила на 15% ,а

друга- на 12% більше, ніж у січні і тому обидві бригади разом виготовили за лютий 1020 деталей. Скільки деталей виготовила кожна бригада у лютому?

Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Илья.

Відповідь:

перша бригада виготовила 460 деталей, а друга 560 деталей

Пояснення:

х+у=900

1,15х+1,12у=1020

0,03х=12

х=400

400+у=900

у=500І

І бригада 400*1,15=460 деталей

ІІ бригада 500*1,12=560 деталей