Від 78 відняли подвоєне число х та отримали потроєне число х. Знайдіть число х


Ответы на вопрос

Отвечает Клишина Настя.

Ответ:

78-2х=3х

3х=78-2х

5х=78

х=78/5= 15 3/5= 15,6