Потроєне перше число на 17 більше за подвоєне друге. Подвоєне перше число на 42 менше від

потроєного другого. Знайди ці числа помогите прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Анастасия.

Ответ:

27;32

Объяснение:

3x-2y=17

3y -2x=42

3x-2y=17        *2

-2x+3y=42      *3

6x-4y=34

-6x+9y=126

      5y=160

      y=160:5

      y=32

3x-2*32=17

3x-64=17

3x=17+64

3x=81

x=81:3

x=27