Розв'яжіть задачу, склавши систему рівнянь. дано два числа. якщо перше число подвоїти і до нього

додати друге, то отримаємо 21. якщо до першого числа подвоєне друге, то отримаємо 27. знайдіть обидва дані числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коломацкий Родион.

Ответ:

Объяснение:

x - 1-е число.

y - 2-е число.

Система уравнений:

2x+y=21; 2x·2+2y=21·2; 4x+2y=42

x+2y=27

4x+2y-x-2y=42-27

3x=15

x=15/3

x=5 - 1-е число.

5+2y=27

2y=27-5

y=22/2

y=11 - 2-е число.

Ответ: 5 и 11.