Розв'яжи задачу. Якщо перше число збільшити у 6 разів, а друге - у 8 разів, то їх сума

дорівнюватиме 94. Знайди ці числа, якщо подвоєне друге число на 1 більше від першого числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитровский Кирилл.
6х+8у=94
2у=х+1

6х+4х+4=94
10х=90
х=9

2у=10
у=5

Ответ: первое число =9
Второе число =5