задумали два числа. якщо до першого числа додати подвоєне друге, то отримаємо 30. Якщо від першого

числа відняти подвоєне друге, то отримаємо 5.які числа задумали?? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дарбинян Роберт.

Відповідь:

17,5 і 6,25

Пояснення:

задумані числа представляємо x та y. Складаємо систему:

x+2y=30

x-2y=5

______

2x=35

x=17,5

Підставляємо відоме число

17,5-2y=5

2y=12,5

y=6,25

(Не впевнена, що правильно зробила, але зробила)