Складить зведене квадратне ривняння ,корені якого доривнюють -2√3 і -2+√3


Ответы на вопрос

Отвечает Разинов Юра.

Ответ:

x_1=-2-\sqrt3\; ,\; \; x_2=-2+\sqrt3\\\\x^2+px+q=0\\\\p=-(x_1+x_2)=-(-2-\sqrt3-2+\sqrt3)=4\\\\q=x_1\cdot x_2=(-2-\sqrt3)(-2+\sqrt3)=-(\sqrt3-2)(\sqrt3+2)=-(3-4)=1\\\\\\\boxed {\; x^2+4x+1=0\; }