Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 117 м. Бічна сторона на 13,2 м більша за основу.

Знайдіть сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Бардина Кристина.

Ответ:

Нехай основа = х, 1 тоді бічна сторона = 13,2 + х, 2 бічна сторона = 13,2+х

оскільки периметр = 117 м, то маємо рівняння:

х+13,2+х+13,2+х = 117

3х = 90,6

х = 30,2

Тоді основа трикутника = 30,2 м; 1 бічна сторона = 30,2 + 13,2 = 43,4 м ; 2 бічна сторона = 30,2 + 13,2 = 43,4 м.