Кут між бічною стороною та основою одного рівнобедреного трикутника дорівнює куту між бічною

стороною та основою другого рівнобедреного трикутника. бічна сторона та основа першого трикутника дорівнюють 18 і 10 см відповідно , а основа другого 8 см знайдіть бічну сторону другого трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимова Анна.

10/8=18/х
х=(18*8)/10=144/10=14,4 см