Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 36 см, а бічна сторона на 6

см більша за основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Сагынгали Нуржау.

Ответ:

АВ = 14 см, ВС = 14 см, АС = 8 см

Объяснение:

Дано:

Трикутник АВС, АВ = ВС = х+6, АС = х. Р = 36

Разв"язок:

х+6 + х+6 + х = 36 см

3х = 36 - 6 - 6

3х = 24

х = 24\3

х = 8

АС (основа) = 8 см, звідси

АВ=ВС= 8+6 = 14 см.