Найди дискриминант квадратного уравнения 4x2+4x+13=0. Срочно.


Ответы на вопрос

Отвечает Михалькевич Антон.

Ответ:

D=b^2-4aс

Объяснение:

D= 4^2-4*4*13=16-208= -192

( це рівняння нe матимe розв'язkу бо дискримінант <0)