Знайдіть корень рівняння 5х + 3 = 4 + 6х 1.-7 2.-1 3.0 4.1 Розв'яжіть рівняння 2(2х - 5) = 10 1.5

2.1 3.0 4.10 Розв'яжіть рівняння х = 6 - 5(х + 1) 1.1/6 2.-1 3.1 4.-1/6

Ответы на вопрос

Отвечает Коргун Данил.

Ответ:

5х + 3 = 4 + 6х

x=1

2(2х - 5) = 10

x=5

х = 6 - 5(х + 1)

x=1/6

Объяснение: