Помогите пожалуйста срочно Дано f(x) = x2 + 3. Порівняйте f(0) і f(- 1).​


Ответы на вопрос

Отвечает Аптралова Арина.

Ответ:

f(0) < f(-1)

Объяснение:

f(x) = x^2 + 3

Потрібно підставити значення 0 і (-1) замість x у вираз.

f(0) = 0 + 3 = 3

f(-1) = 1 + 3 = 4

4 > 3

f(-1) > f(0)